Skip to content

ویژگی‌های متمایز نیل یوس

تسلط کامل بر شرایط، قوانین و مقررات، و مزایا و معایب هریک از مقاصد دانشجویی بر اساس تفاوت متقاضیان ما را قادر ساخته باکیفیت‌ترین خدمات را به شما ارائه داده و در رسیدن به تصمیم مطلوب یاری‌تان کنیم. بررسی صحیح شرایط و در نظر گرفتن منافع شما اولویت اصلی ماست. از این رو هرگونه مشاوره و خدماتی که برای تحصیل در خارج از کشور نیاز دارید، از پذیرش رشته‌ها و تشریح مقررات دانشگاه‌ها گرفته تا تشکیل پرونده و صدور ویزارا در کمال صداقت و شفافیت در اختیارتان قرار خواهیم داد.چنانچه شما در هریک از مراحل اعزام و تحصیل در خارج از کشور، از مرحله انتخاب رشته و دانشگاه تا دریافت پذیرش دانشگاهی، رزرو خوابگاه و دریافت ویزا، ترانسفر و حتی ارسال هزینه های تحصیل و زندگی نیاز به پشتیبانی داشته باشید ما کلیه حمایت‌ها و مساعدت‌های لازم را به شما ارائه خواهیم داد.

چرا نیل یوس؟

تدریس با استانداردهای بین المللی.

از تصمیم تا ثبت نام همراه شما.

راهنمایی داوطلبان با توجه به بازار کار.

دارای کادر مجرب و خوش اخلاق.

حمایت داوطلبان در تمام دوره ها.

موفقیت شما را تضمین می‌کنیم

در طی سالهای گذشته نتایج درخشان داوطلبان این موسسه و آمار قبولی این دانشجویان در کنکور ترکیه در مقایسه با تمامی بخشها و موسسات رسمی و غیررسمی فعال در این زمینه موید کیفیت ارایه خدمات توسط این موسسه بوده است به طوری که طی چند سال متوالی رتبه اول آمار قبولی دانشجویان در آزمون های ورودی دانشگاههای ترکیه متعلق به این موسسه می باشد.

سیستم آموزشی در دوره های برگزار شده در این موسسه بنحوی است که تمام دروس مورد سوال در آزمونها در طی دوره های هشت ماهه از سطح پایه تدریس شده و کتاب ها و جزوات آموزشی تمام موسسات فعال در این زمینه در کشور ترکیه به داوطلبان ارایه می شود. پیگیری و پشتیبانی وضعیت تحصیلی داوطلبان شرکت کننده در دوره های آموزشی این موسسه به نحوی است که خانواده داوطلبان از آخرین وضعیت تحصیلی فرزندان اطلاع داشته و اقدامات لازم را در این خصوص انجام می دهند. پس از شرکت کردن دانشجویان در آزمونهای ورودی، اقدامات لازم در خصوص انتخاب رشته و ارسال مدارک داوطلبان به دانشگاهها و اخذ پذیرش از دانشگاههای مورد نظر با نهایت دقت توسط اساتید و کادر این موسسه انجام می شود.